Fabryka konstrukcji drewnianych

Fabryka konstrukcji drewnianych i domów energooszczędnych dawniej i dziś

Witamy w DREW-INWEST ( jest to Fabryka konstrukcji drewnianych), posiadającym 30 letnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i montażu prefabrykowanych konstrukcji drewnianych oraz systemowych budynków energooszczędnych. DREW-INWEST zrzesza dawne PBD DREW-INWEST Milówka oraz LABO BPM Bielsko-Biała, które to jako pierwsze w Polsce rozpoczęło produkcję gotowych drewnianych konstrukcji kratowych (tzw. wiązarów) opartą o nowoczesną technologię łączenia drewna płytkami kolczastymi wg. systemu MITEK. Fabryka konstrukcji drewnianych w latach osiemdziesiątych jako jeden z pierwszych w Polsce rozpoczął również realizację budynków w systemach gotowych paneli ściennych i stropowych. Od 2013 roku DREW-INWEST nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma. W 2015 roku firma zmodernizowała park maszynowy zakładu prefabrykacji w Milówce. W 2017 roku natomiast uruchomiła nowoczesny zakład prefabrykacji w Czechowicach-Dziedzicach, przejmujący funkcję zakładu z Bielska-Białej.

Dzięki takiemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi technologii fabryka konstrukcji drewnianych DREW-INWEST w Milówce oraz w Czechowicah-Dziedzicach produkują gotowe budynki niskoenergetyczne wyposażone w instalacje, izolacje, płyty okładzinowe oraz stolarkę okienną i drzwiową, jak również konstrukcje drewniane dachów, poddaszy, hal systemowych i stropów. W każdym z wymienionych zakresów proponujemy innowacyjne, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz konstrukcyjne daleko przewyższające obowiązujące powszechnie standardy. Fabryka konstrukcji drewnianych Drew-Inwest produkuje elementy  w swoich zakładach gdzie przechodzą przez żmudny proces kontroli, dzięki czemu otrzymujemy jakość, jakiej nie da się uzyskać innymi, alternatywnymi metodami. Fabryka konstrukcji drewnianych Drew-Inwest posiada również projekty które realizuje szybko i tanio, zachowując przy tym wysoką jakość.

W celu stałego podnoszenia jakości Fabryka konstrukcji drewnianych DREW-INWEST na podstawie wiążących umów prowadzi ciągłe badania nad rozwojem technologii współpracując z czołowymi instytutami badawczymi w Krakowie oraz Oświęcimiu. Potwierdzeniem starań Fabryka konstrukcji drewnianych DREW-INWEST jest zadowolenie firm wykonawczych, inwestorów prywatnych oraz publicznych nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.

Fabryka konstrukcji drewnianych DREW-INWEST zapewnia kompleksową obsługę inwestycji, poczynając od fachowego doradztwa technicznego, poprzez projekty techniczne opracowywane we własnych pracowniach projektowych, produkcję w zakładach prefabrykacji, po transport i montaż za pomocą jednej z wielu własnych ekip.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się nie tylko z ofertą samych budynków, ale i z szeroką gamą dostępnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz technologii jakie proponuje Fabryka konstrukcji drewnianych DREW-INWEST.

rzetelna-firma-logo

Pozostałe tematy w kategorii „ O firmie” :

Zapraszamy ponadto do bliższego zapoznania się z przedsiębiorstwem DREW-INWEST zaglądając na nasze strony social media : INSTAGRAM lub FACEBOOK

drew-inwestorO firmie