Producent konstrukcji szkieletowych oraz wiązarów dachowych

Oferta – konstrukcji szkieletowych oraz wiązarów dachowych …

DRREW-INWEST jako producent konstrukcji szkieletowych oraz wiązarów dachowych chciałby przedstawić Państwu swoją ofertę. W zależności od wymagań oraz przeznaczenia DREW-INWEST zapewni Państwu kompleksową obsługę w zakresie konstrukcji szkieletowych oraz wiązarów dachowych. W każdym z wymienionych segmentów rynku proponujemy innowacyjne, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz konstrukcyjne które spełniają wszelkie wymogi ekologiczne i ekonomiczne. Postaramy się dopasować budynek do Państwa potrzeb oraz wymagań ekonomicznych. Nasze wieloletnie doświadczenie w budownictwie szkieletowym pozwoli nam jak najbardziej kompleksowo stworzyć dla Państwa dom.

Jako producent w zakresie konstrukcji szkieletowych oferujemy Państwu kompletne budynki  energooszczędne, zaprojektowane i wykonane zgodnie z nowoczesnymi technologiami systemów szkieletowych. Technologia produkcji oparta o wiązary drewniane pozwala zaproponować Państwu dla budynków tego typu prefabrykowane konstrukcje nośne dachów, stropów oraz kompletnych poddaszy użytkowych.

W segmencie budownictwa przemysłowego jako producent  proponujemy szybkie i solidne rozwiązania gotowych hal magazynowych oraz przemysłowych. Oferujemy również kompleksowa usługę jaka są pokrycia dachowe z wiązarów drewnianych dla wielkopowierzchnowych obiektów sportowych, magazynowych, przemysłowych, rolniczych jak również budynków użyteczności publicznej.

Drew-INWEST jako producent konstrukcji szkieletowych proponuje usługę kompleksową oraz bez pośredników.

 

Domy prefabrykowane szkieletowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą realizacji konstrukcji domów prefabrykowanych szkieletowych w obiektach jedno i wielorodzinnych.

 

Konstrukcje szkieletowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą realizacji konstrukcji szkieletowych w obiektach na zgłoszenie, wiatach , garażach czy budynkach rekreacyjnych.

 

Wiązary dachowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą realizacji wiązarów dachowych

 

Obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej

Drew-Inwest jako producent  konstrukcji szkieletowych zaprasza również do zapoznania się z ofertą obiektów magazynowych, przemysłowych, sportowych, inwentarskich oraz użyteczności publicznej.. Na pewno znajdziecie Państwo coś dla siebie.

Zapraszamy ponadto do bliższego zapoznania się z ofertą DREW-INWEST zaglądając na nasze strony social media  INSTAGRAM lub FACEBOOK

drew-inwestorOferta