domy prefabrykowane szkieletowe

Domy prefabrykowane szkieletowe

Domy prefabrykowane szkieletowe staja się coraz bardziej popularnym sposobem budowy. Firma DREW-INWEST jest producentem tego typu domów, posiada wieloletnie doświadczenie w tym temacie. Zapewnia także dostarczenie oraz montaż poszczególnych elementów budynku takich jak: ścian, stropów dachów lub gotowych poddaszy użytkowych.

W przypadku realizacji kompletnych obiektów nasi projektanci dobiorą stosownie do potrzeb inwestycji projekt architektoniczno-budowlany budynku lub dostosują do naszej technologii gotowy projekt Inwestora. Domy prefabrykowane szkieletowe mogą być budowane wg różnych wariantów dlatego na etapie projektowania pomogą oni dobrać z pośród szerokiej gamy dostępnych produktów i technologii rozwiązania najkorzystniejsze.

Domy prefabrykowane szkieletowe podczas poszczególnych etapów , aby dostosować się do pozostałych jego części zapewniamy każdorazowo opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-wykonawczej, stanowiącej część składową generalnej dokumentacji inwestycji lub w przypadku zmiany konstrukcji bądź architektury – stanowiącej jej część zamienną.

Niezależnie od systemu czy zakresu realizowania domy prefabrykowane szkieletowe każdorazowo produkujemy w zakładach produkcyjnych firmy DREW-INWEST w Milówce oraz w Czechowicach-Dziedzicach za pomocą maszyn sterowanych numerycznie, przechodząc przez żmudny proces kontroli, dzięki czemu otrzymujemy jakość, jakiej nie da się uzyskać innymi, alternatywnymi metodami.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się nie tylko z ofertą samych budynków, ale i szeroką gamą dostępnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologii, mamy nadzieje, że domy prefabrykowane szkieletowe będą również Państwa wyborem:

TECHNOLOGIA CIĘŻKIEGO SZKIELETU NIEMIECKIEGO
TECHNOLOGIA ŚCIAN DYFUZYJNIE OTWARTYCH
TECHNOLOGIA KERAMIKPLATTE
SYSTEM GOSPODARCZY

Zapraszamy ponadto do bliższego zapoznania się z firmą DREW-INWEST zaglądając na nasze strony social media : INSTAGRAM lub FACEBOOK

drew-inwestorDomy prefabrykowane szkieletowe