KONSTRUKCJE SZKIELETOWE

Realizacja inwestycji budowlanej to coraz bardziej żmudny i skomplikowany proces, obejmujący coraz większy zakres prac wokół inwestycyjnych. Dlatego też DREW-INWEST zapewni Państwu w tym zakresie kompleksową obsługę. Nasi konstruktorzy przygotują dla Państwa oferty do przetargów, kosztorysy wstępne, umowy wiążące, doradzą najkorzystniejsze rozwiązania i opracują dla nich dokumentacje budowlano-wykonawczą.

Zapewniamy kompleksową współpracę w zakresie wznoszenia obiektów w systemach segmentowych (prefabrykowanych paneli stropowych, ściennych i dachowych) oraz mieszanych (fundamenty tradycyjne, ściany murowane, konstrukcje stropowe lub dachowe – prefabrykowane). Naszą obsługę możemy również rozszerzyć o kompleksową realizacje obiektów do oddania wraz z wyposażeniem.

Prefabrykacja w naszym zakładzie produkcyjnym to nie tylko skrócenie czasu realizacji inwestycji do minimum, ale także zapewnienie jakości produktu finalnego. Współpraca z nami to także gwarancja założonej kosztorysem pierwotnym ceny oraz terminu realizacji.

Produkowane przez zakłady DREW-INWEST konstrukcje dachowe dla obiektów tego typu dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, technologii łączenia drewna konstrukcyjnego płytkami kolczastymi, a ponadto zaawansowanemu procesowi projektowania i produkcji uzyskują rozpiętości w świetle podpór do 40m (szerokość np.80m-przy 2 nawach, długość obiektu dowolna). Jednym z najistotniejszych kryteriów, dla których rozwiązania te zyskują sobie coraz większy udział w rynku jest koszt realizacji. Ten w porównaniu do rozwiązań alternatywnych, jakim jest najczęściej stal – może być nawet dwukrotnie niższy. Składa się na to o wiele tańszy surowiec oraz prostsza technologia produkcji i montażu. Nie należy w tym miejscu zapominać o oszczędnościach jakie pociąga za sobą niższa waga całej konstrukcji (mniejsze fundamenty, ściany, podciągi, itp.) oraz możliwość wykorzystania poziomych pasów dolnych kratownic (wiązarów) jako głównej konstrukcji stropu/sufitu. Z uwagi na niczym nie ograniczoną możliwość kształtowania wiązarów jesteśmy w stanie wytworzyć każdy typ konstrukcji prosto lub krzywo liniowej.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą budynków i konstrukcji , a także z technologią wiązarową i segmentową. przygotowaną dla budownictwa przemysłowego i użyteczności publicznej.

Domy na zgłoszenie do 35 m2
Budynki rekreacyjne
Garaże/wiaty

drew-inwestorKONSTRUKCJE SZKIELETOWE